750 RAPID SYSTEM
  


 
750 RAPID SYSTEM - zamykany, stalowy/aluminiowy

Bagażnik bazowy do konkretnego modelu samochodu z możliwością wymiany elementów dopasowujących (tzw.stóp) co daje możliwość wykorzystania bagażnika na innym samochodzie.
 
 

* Możliwość zastosowania zamków - zabezpieczenia przed zdjęciem bagażnika z dachu. W bagażnikach i przystawkach THULE istnieje możliwość zakupienia kompletu 8-12 zamków i przystosowania tym samym bagażnika i przystawek do zamykania jednym kluczem.

* Montaż bagażnika polega na:
1. Wsunięciu stóp bagażnika w rowki belek
2. Zatrzaśnięcie metalowych łapek w szczelinach dolnej części stóp i umocowaniu gumowej podkładki.
3. Ustawieniu bagażnika na dachu i dokręceniu gałek na końcach belek
4. Zamknięcie polega na przekręceniu klucza w zamku znajdującym się na końcach belek.

* Kompletny bagażnik tworzą :
1. BELKI - wykonane ze stali (symbol 760-763), pokrytej odpornymi na niskie i wysokie temperatury otulinami z PCV (lub w droższej wersji z aluminium (symbol 860-863). Zamykane zakończenia belek wykonane są z termoplastycznego materiału odpornego na zmianę temperatur.
2. STOPY (symbol 750) - 4 całkowicie zmontowane elementy łączące belki z zestawem dopasowującym (KIT)
3. ZESTAW DOPASOWUJĄCY (KIT) - 4 gumowe podkładki + 4 stalowe, pokryte elastycznym tworzywem łapy mocujące, zaprojektowane do konkretnego modelu samochodu.
4. ZAMKI - opcjonalnie. Standardowo 4 szt. (symbol 544)

UWAGA !!!
W przypadku aut o krótkich dachach (najczęściej do samochodów 3 drzwiowych) do bagażnika bazowego wymagany i niezbędny jest dodatkowy Adaptor 777. Umożliwia on uzyskanie odpowiedniego odstępu między belkami bagażnika, gwarantując jednocześnie pewność mocowania. Na liście samochodów przy modelu znak - #